Рубрика: Цитаты

Тихо

Тихо…Вона зовсім одна, не те щоб у неї не було друзів чи коханої людини, це не так. Просто ніч, згадки про минуле, думки про тих, хто назавжди покинув її життя, хоча й були найріднішими. Вона згадувала їхні посмішки, їхнє тепло, їхню щирість, їхні сльози. Вони покинули її життя і бачити їх кожного дня зовсім неважко, але іноді згадавши все, що було — це холодне привіт одне одному розриває на шматки. Адже раніше ви були нерозлучні, довіряли однин одному все до найменших дрібниць, і вірили в те, що так буде завжди. Але ні, все колись минає: дружба вже стала не така міцна, кохання перейшло в ненависть, і тепер, тепер вони всі просто знайомі, які бачать один одного кожен день і лише іноді, зовсім рідко привітаються! Все змінилось, змінився час, змінились люди поряд! все нове, все інше, і від того старого, минулого життя залишились лише сумні спогади…Вона зовсім одна зі своїми думками, візьме келих вина, посміхнеться, подякує мовчки своєму минулому і нарешті відпустить його…А вранці, вранці буде все як завжди, вона прокинеться в теплому ліжку без 10 хвилин 6…і випиваючи гарячу міцну каву буде чекати доки задзвонить будильник і збудить її коханого, який так солодко й міцно спить нічого не підозрюючи. І все як завжди, але колись все обов’язково зміниться….і вона це знає…!!!

° By Nyto4ka °

Читать далее

Три главных слова

Кажется обычных три слова, а на самом деле эти три слова могут перевернуть мир. Когда нам говорят «Я тебя люблю» , мы улетаем в мыслях, мы понимаем, что мы кому-то нужны, что нас кто-то любит, ценит, уважает. Кажется три простых слова, но они имеют очень глубокий смысл.

Читать далее

Усі ми на протязі нашого життя будемо і дітьми, і батьками. І повага, в відносинах цих двох родинних шарів є найважливішою частиною взаємної любові….

Читать далее

Друг

Говорят, настоящий друг познается в беде! А вот и нет! Настоящим другом является тот, кто может искренне порадоватся твоему успеху! Искренне! От всего сердца. Без тени того мучающего чувства зависти, из-за которого мы теряем самых близких людей….

Blonskaya

Читать далее